Ece Clarke

İstanbul’da doğdu, Türkiye ve Almanya’da eğitim gördü, daha sonra Uzak Doğu’da, Orta Doğu’da yaşıyor ve şimdi Londra’da yaşıyor, her aşamada farklı kültürlerden etkilendi ve etkilendi. Çalışmaları, kendisini varoluş gerçeğiyle ve Ece’nin bilim ve evrendeki diğer ilgi alanlarıyla, doğanın unsurları ve diğer doğal olarak oluşan formlarla bağları ile ilgilendirir. Türkiye İstanbul Üniversitesi’nden Alman Dili ve Edebiyatı Diplomasını aldı; ve Birleşik Krallık’ta bulunan London Art School’dan City & Guilds’den Güzel Sanatlar alanında yüksek lisans derecesi aldı. Ece, 2010 yılında, 90 yılı aşkın süredir gurur verici ve uzun bir geçmişi olan Londra merkezli bir sanat topluluğu olan The London Group’a seçildi ve Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.

 

Email: ece.clarke@btinternet.com

Telefon: +44779 534 2660

Web Site : ececlarke.com

Eser Açıklaması

27 three dimensional paintings in cylinder form completed in mixed media (oil, bitumen, shellac, acrylic) on Somerset Paper presented in an archival / bookcase setting to enable multiple variations.

 

3 three dimensional paintings in cylinder form completed in mixed media (oil, bitumen, shellac, acrylic) on Somerset Paper.

Eser Adı:

27 SİLİNDİR

Eser Ölçüsü:

210 x 154 x 12 cm

Eser Üretim Yılı:

2005

Eser Adı:

3 SİLİNDİR

Eser Ölçüsü:

76 x 52 x 18 cm

Eser Üretim Yılı:

2005