Haberler & Etkinlikler

Kitaptan Sanattan

“Uluslararası International İstanbul Bienali” İBB Taksim Sanat Galerisi’nde devam ediyor. Eskiden su deposu olarak kullanılan tarihi mekanın 19 farklı odasında 45 sanatçının 100’den fazla yapıtı sergileniyor.

Kültür Sanat Tv

9 Eylül – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında İBB’ye ait Taksim Sanat Galerisi‘nde izlenime açık olan Uluslararası İnternational İstanbul Bienali‘ne 45 sanatçı katılıyor. Serginin düzenleyicisi Gülsün Erbil‘in sergide çalışması bulunmuyor. Erbil bu durumu şöyle açıklıyor: Bienali kendim için düzenlemiyorum. Katılmayı etik de bulmuyorum…

Kültür Sanat Tv

9 Eylül – 30 eylül 2019 tarihleri arasında İBB’ye ait Taksim Sanat Galerisi‘nde izlenime açık olan Uluslararası İnternational İstanbul Bienali‘ne bir çalışması ile katılan Zeynep Güldoğdu sergiyi Kültür Sanat Tv‘ye anlattı.

Flüt Dinletisi

Uluslararası international İstanbul Bienali’nde Burçak Aladar’dan flüt dinletisi. Burçak Adalar çaldığı 5 parça ile sanatseverlere kısa süreli bir müzik resitali yaşattı.

Sanat Magazin

Uluslararası İstanbul Bienali Taksim Cumhuriyet Sanat Galerisi’nde Saat:18.30’da sanat severlerle buluşuyor.  Adres : Taksim Meydanı Taksim, Sergi 30 Eylül‘e kadar sürecek.

İBBTV

Uluslararası International İstanbul Bienali sanatseverlerle buluştu.
45 sanatçının birbirinden güzel eserleri sergileniyor.

Kültür Sanat TV

“İstanbul Bienali İKSV tarafından bir daha yapılamaz…”
Gülsün Erbil’den Kültür Sanat TV’ye özel açıklama…

İBB Kurumsal

“Uluslararası İnternational İstanbul Bienali” İBB Taksim Sanat Galerisi’nde başladı.
Bienal, 30 Eylül’e kadar görülebilecek.

Haberim Port

İstanbul Bienali İBB Taksim Sanat Galerisi’nde başladı.